kastamonu pastırma

Hakkımızda

1923'ten günümüze tecrübe ve kalitemiz ile tüm Türkiye'ye

Pastırmacı Fatih, 1923 yılından günümüze Kastamonu'nun yöresel lezzetlerini; sektördeki bilgi birikimi, ürünlerinin imalatından ambalajına kadar titizlikle ele alır ve tüm Türkiye'deki ailelerin sofralarına sunmaktadır. Özellikle pastırma ve sucuk alanında kullanmış olduğumuz farklı teknikler ve özel baharatlar ile müşterilerimize Kastamonu'nun doğal ve eşsiz damak zevkini yaşatmaktan gurur duyuyoruz. 

Etin En İyisi

Dana etinin antrikot ve sırt bölgelerinden ürünler.

Tamamen Doğal

Hiçbir ürünümüz katkı maddesi içermez.

Kastamonu’da 4 kuşaktır pastırmacılıkla uğraşıyoruz. Pastırma, kendi imalatımız ve açık havada güneş ve rüzgarla birlikte kurumaktadır. Pastırmamız, satırla değil bıçakla ince ince doğranmaktadır. Çemenimizde bol miktarda Taşköprü sarımsağı bulunmaktadır. Kastamonu pastırmasını yiyen lezzetini ve tadını anlar ve bir daha da vazgeçemeyeceğine inanıyoruz.

Pastırmamız, Kayseri’nin pastırmasından çok farklıdır. Üretilmesi, çemenlenmesi, açık alanda kurutulması, bütün değil bıçakla ince ince doğranması, en önemlisi de fabrikasyon değil asılarak rüzgarla kurutulmasıdır. Bu faktörlerinde lezzetli olmasından büyük bir etkendir.

Ayberk Karaosmanoğlu

WhatsApp ile
anında sipariş verin!

WhatsApp Canlı Destek Hattı ile anlık olarak siparişlerinizi takip edebilir, 7/24 dilediğiniz ürünlerin siparişini verebilirsiniz.

Bizi takip edin!

Pastırmacı Fatih ile Kastamonu lezzetlerini, eşsiz ürünlerini ve çok daha fazlasını incelemek için bizi sosyal medyadan takip etmeyi unutmayın!

footer.jpg
Pastırmacı Fatih

0530 728 92 99

ayberk@pastirmacifatiih.com

​Tahtakale Caddesi, Topçuoğlu Mahallesi, No:3, Kastamonu

Pastırmacı Fatih

©2020 Pastırmacı Fatih. Tüm Hakları Saklıdır.

designed by Caroline Presence